Aktualności


Zaproszenie na XII Zjazd Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim!

19 kwietnia 2024 r.

Miło nam ogłosić, że od dziś otwarte są zapisy na XII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, które odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim.

Relacja z warsztatów - Energia w Ruchu oraz Harmonia i Spokój

16 kwietnia 2024 r.

15 kwietnia 2024 r., w Starostwie Powiatowym w Rawie MAzowieckiej, odbyły się wyjątkowe warsztaty zdrowotne, które zgromadziły licznych uczestników pragnących wzmocnić ciało oraz znaleźć spokój ducha.

Śmingus - Dyngus. Polska tradycja lania wodą w poniedziałek wielkanocny

2 kwietnia 2024 r.

Lany poniedziałek, to tradycyjne polskie święto obchodzone pierwszego dnia po Wielkanocy.

Życzenia Wielkanocne

29 maja 2024 r.

Kochane Duże Rodziny, Drodzy Członkowie i Przyjaciele Koła ZDR 3+ Gmina Rawa Mazowiecka!

Kolejne warsztaty rękodzielnicze za nami

29 marca 2024 r.

Pod koniec marca 2024 r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które wypełniło nasze serca radością.

Relacja z kreatywnych zajęć podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania członków koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina

22 marca 2024 r.

16 marca 2024 r., podczas Walego zebrania członków naszego koła, odbyło się wyjątkowe wydarzenie skierowane dla dzieci i młodzieży.

Walne zebranie członków Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina już za nami

17 marca 2024 r.

16 marca 2024 roku odbyło się walne zebranie członków Koła Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Rawa Mazowiecka Gmina.

Dzień mężczyzny w kręgielni

12 marca 2024 r.

Dzień mężczyzny obchodziliśmy w tym roku w świetnym nastroju, wśród dobrej zabawy i sportowej rywalizacji.

Relacja z Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej

10 marca 2024 r.

Dzień Kobiet, który obchodziliśmy 9 marca w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, był niesamowitym wieczorem pełnym emocji, zabawy i radości.

Relacja z zabawy karnawałowej dla rodziców z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina

11 lutego 2024 r.

W lutym tego roku rodzice z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina mieli okazję do wspaniałej zabawy podczas karnawałowej imprezy, która przyniosła mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Był to wieczór pełen muzyki, wspólnych śpiewów i tańców, gdzie pary doskonale się bawiły, nadążając za rytmem utworów.

Relacja z wyjazdu rodzin z koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina do sanktuarium w Niepokalanowie

30 stycznia 2024 r.

Pod koniec stycznia br. rodziny z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina udały się na wycieczkę do jednego z najbardziej znanych sanktuariów w Polsce - do Niepokalanowa.

Zaproszenie na XII Zjazd Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim.

29 stycznia 2024 r.

Styczeń kończymy baaardzo ważnym ogłoszeniem, Porozumienie zostało podpisane i wszystko jest już gotowe na wyjątkowe wydarzenie.

Kulig 2024 - Bo w każdym z nas jest dziecka ślad

21 stycznia 2024 r.

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęliśmy trochę szalenie i survivalowo. Wykorzystując zimową aurę, niedzielne popołudnie spędziliśmy w radosnej, wielorodzinnej atmosferze. Był kulig, pieczona kiełbaska i mnóstwo śmiechu. Fajnie było poczuć się jak dziecko, jak za dawnych dziecięcych lat, a nasze dzieci wreszcie mogły doświadczyć prawdziwej zimowej frajdy.

Relacja z rodzinnego spotkania świątecznego w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

16 grudnia 2023 r.

W piątek, 15 grudnia 2023 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyło się rodzinne spotkanie świąteczne. W spotkaniu wzięli udział również włodarze Starostwa powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Zapraszamy na ostatnie w tej edycji Rodzinne świętowanie w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

8 grudnia 2023 r.

Przyjdźcie całymi rodzinami i wspólnie z nami celebrujcie świąteczny czas, podzielmy się się radością, miłością i wzmocnijmy rodzinne więzi.

Sauna, woda i ręcznik już za nami! w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

9 grudnia 2023 r.

W piątek, 8 grudnia 2023 roku, w HotBox Sauna na zalewie Tatar w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty saunamistrzowskie. Warsztaty poprowadził Paweł Kozłowski, certyfikowany saunamistrz.

Warsztaty fotograficzne dla rodzin już za nami !

3 grudnia 2023 r.

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty fotograficzne dla rodzin. Warsztaty poprowadził doświadczony fotograf, Michał Śmiechowski.

Zapraszamy dorosłych i młodzież na Saunowanie dla zdrowia i urody w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

3 grudnia 2023 r.

Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o saunowaniu, jego zasadach bezpieczeństwa i wpływie na zdrowie i urodę.

Relacja z warsztatów "Harmonia ciała i ducha" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

1 grudnia 2023 r.

W piątek, 1 grudnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty "Harmonia ciała i ducha" w ramach projektu Family Spot. Warsztaty poprowadziła Teresa Sekuter, instruktorka fitnessu i jogi.

Relacja z warsztatów "Dziecięce piernikowanie" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

1 grudnia 2023 r.

W piątek, 1 grudnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty "Dziecięce piernikowanie" w ramach projektu Family Spot. Warsztaty poprowadziła Beata Bednarska, instruktorka rękodzieła.

Zapraszamy całe rodziny na warsztaty fotograficzne w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

27 listopada 2023 r.

To już 30 okrągły warsztat w ramach Family Spot, tym razem fotograficzny. Nasze warsztaty dla rodzin to wyjątkowa okazja do wspólnego odkrywania tajników fotografii. Zdobądźcie umiejętności, które pozwolą Wam uwieczniać piękne chwile z życia rodzinnego i już dziś zapiszcie się na zajęcia

Zapraszamy najmłodszych na warsztaty - Dziecięce piernikowanie w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

26 listopada 2023 r.

Warsztaty dekorowania pierników to wspaniała okazja do nauki i zabawy dla wszystkich miłośników słodkości i sztuki cukierniczej. Podczas tych warsztatów dzieci będą mieć niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się dekorowania pierników pod kierunkiem doświadczonego instruktora. Czekamy na Was !

Relacja z warsztatów "Randka małżeńska" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

26 listopada 2023 r.

W sobotę, 25 listopada, w Centrum Aktywności Kulturalnej w Boguszycach odbyły się warsztaty "Randka małżeńska" w ramach projektu Family Spot. Warsztaty poprowadził Krzysztof Stańko, mgr. Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Familiolog, terapeuta rodzinny, wraz z małżonką Angeliną Stańko.

Zapraszamy na kolejny 28 warsztat - Harmonia ciała i ducha w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

26 listopada 2023 r.

"Harmonia ciała i ducha" to warsztaty dla dorosłych. Jeśli chcecie poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, a także dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu i treningach to nie może Was zabraknąć.

Relacja z warsztatów "Lampion i kartka świąteczna" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

25 listopada 2023 r.

W piątek, 24 listopada, odbyły się warsztaty "Lampion i kartka świąteczna" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów było tworzenie świątecznych ozdób w stylu scrapbookingu.

Relacja z warsztatów "Świąteczne Cuda - rodzinne rękodzieło" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

20 listopada 2023 r.

W niedzielę, 19 listopada, odbyły się warsztaty "Świąteczne Cuda - rodzinne rękodzieło" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów było tworzenie niepowtarzalnych ozdób świątecznych w rodzinnym gronie.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową - Randkę małżeńską w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

19 listopada 2023 r.

Na kolejne 27 warsztaty zapraszamy małżeństwa, które chcą poprawić swoje relacje i wzmocnić więź. Uczestnicy będą mieć okazję, aby wziąć udział w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach, które pomogą im lepiej poznać siebie nawzajem, zrozumieć potrzeby partnera i nauczyć się komunikować swoje emocje.

Zapraszamy na warsztaty - Lampion i kartka świąteczna w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

19 listopada 2023 r.

Miłośnicy rękodzieła artystycznego te warsztaty to niepowtarzalna okazja aby uruchomić swoją kreatywność i poznać nowe techniki scrapbookingu. Serdecznie zapraszamy całe rodziny !

Za nami kolejny słodki warsztat - Manufaktura czekolady w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

18 listopada 2023 r.

W piątek, 17 listopada, odbyły się warsztaty "Manufaktura czekolady" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów było poznanie tajemnic czekolady, jej walorów i rodzajów. Uczestnicy warsztatów przygotowali autorską czekoladę, którą ozdobili naturalnymi dodatkami.

Zapraszamy na warsztaty pt. Świąteczne Cuda – Rodzinne Rękodzieło w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

12 listopada 2023 r.

Dołącz do nas na 25 warsztatach pt. Świąteczne Cuda – Rodzinne Rękodzieło, gdzie stworzymy niepowtarzalne ozdoby świąteczne razem z Twoją rodziną.

Relacja z warsztatów Decoupage - ozdoba świąteczna w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

11 listopada 2023 r.

Wczoraj, 10 listopada, odbyły się warsztaty "Decoupage - ozdoba świąteczna" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów była technika decoupage, która pozwala stworzyć oryginalne i pomysłowe dekoracje świąteczne.

Zapraszamy na 24 warsztat - Manufaktura czekolady w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

10 listopada 2023 r.

Jeśli uwielbiacie czekoladę, to nie może Was zabraknąć na naszych kolejnych 24 warsztatach. Na warsztatach poznacie tajemnice czekolady, jej walory i rodzaje. To jedyna okazja, abyście przygotowali autorską czekoladę, którą ozdobicie naturalnymi dodatkami.

Zapraszamy na kolejne warsztaty Decoupage - ozdoba świąteczna w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

5 listopada 2023 r.

To będzie bardzo ciekawe i inspirujące doświadczenie. Uczestnicy dowiedzą się wiele o technice decoupage i będą mogli stworzyć własne, wyjątkowe dekoracje świąteczne. Serdecznie zapraszamy !

Dzielimy się z Wami relacją z warsztatów - Zarządzanie sobą w czasie w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

4 listopada 2023 r.

Wczoraj, 3 listopada, odbyły się warsztaty "Zarządzanie sobą w czasie" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów było skuteczne zarządzanie sobą w czasie w domu i w pracy.

Zapraszamy serdecznie na warsztaty - Zarządzanie sobą w czasie w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

29 października 2023 r.

Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad swoim bezcennym czasem i żyć w harmonii z sobą to przyjdź na kolejny już 22 warsztat realizowany dla rodzin.

Relacja z warsztatów - Atrakcyjna mama w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

28 października 2023 r.

Wczoraj, 27 października, odbyły się warsztaty "Atrakcyjna mama" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów było odkrywanie piękna w sobie i świadome pielęgnowanie swojego wyglądu.

Odkryj piękno w sobie i przyjdź na kolejne warsztaty w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

22 października 2023 r.

Jeśli chcesz na nowo odkryć piękno w sobie to przyjdź na warsztaty - Atrakcyjna mama

Relacja z kolejnego warsztatu - Świat gier zrealizowanego w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

21 października 2023 r.

20 października, odbyły się warsztaty "Świat gier" w ramach Family Spot. Tematem warsztatów była rola gier w rozwoju dziecka oraz zasady tworzenia gier planszowych.

Zapraszamy na 20 warsztat pt. Świat gier w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

15 października 2023 r.

Podczas tego warsztatu uczestnicy zapoznają się z najpopularniejszymi grami planszowymi, odkryją podobieństwa i różnice występujące między nimi, poznają także podstawowe zasady tworzenia gier. Dowiedzą się, jak zacząć pracę nad pomysłem i projektem gry planszowej oraz jakie są etapy tworzenia gier.

Relacja z warsztatów "Jesienny bukiet" realizowanych w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

14 października 2023 r.

Wczoraj, 13 października, odbyły się 19. warsztaty w ramach Family Spot. Tym razem uczestnicy mieli okazję nauczyć się, jak zrobić jesienny bukiet z liści klonu.

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty pt. Jesienny bukiet w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

7 października 2023 r.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty dla dużych i małych rodzin z powiatu rawskiego.

Relacja z warsztatów rękodzielniczych - plecione palcami w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

6 października 2023 r.

W piątek 6 października 2023 roku w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej odbyły się bezpłatne warsztaty z dziergania na palcach. Zajęcia poprowadziła Kinga Misztal, pasjonatka rękodzieła.

Zapraszamy na warsztaty z ręcznych plecionek w ramach Family Spotów

30 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału na zajęciach z dziergania bez użycia szydełka czy drutów. Jedyne czego potrzebujemy to gruba włóczka i własne palce.

Rodzina na dwóch kółkach czyli rodzinna wycieczka rowerowa już za nami w ramach Family Spot w Gminie Rawa Mazowiecka!

30 września 2023 r.

Sobotnie wydarzenie bez wątpienia można uznać za wyjątkowo udane. To była uczta plenerowa dla wszystkich miłośników dwóch kółek i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Pomimo zapowiadanego deszczu wydarzenie przyciągnęło wiele rodzin, które przemierzyły na dwóch kółkach ponad 17 km. trasy po malowniczym terenie Powiatu rawskiego.

Rodzina na dwóch kółkach to kolejne wydarzenie w ramach Family Spot. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

25 września 2023 r.

Wszystkich miłośników dwóch kółek i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy na rowerową wycieczkę drogami powiatu rawskiego. Przed nami 17 km trasy z malowniczą przyrodą. Stawiamy na integrację, dobrą zabawę, ale też na edukację.

Dzielimy się z Wami wrażeniami z kolejnego warsztatu tym razem pszczelarskiego w ramach Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

24 września 2023 r.

24 września uczestnicy wzięli udział w rodzinnych warsztatach pszczelarskich i przenieśli się do świata pszczół! Na tych wyjątkowych warsztatach razem poznawaliśmy świat tych owadów w przeźroczystym ulu pokazowym. Wysłuchaliśmy fascynujących opowieści o królowej pszczół, ale także odkryliśmy życia innych owadów, takich jak szerszeni czy os. To było dla wszystkich fascynujące doświadczenie!

Zapraszamy na kolejne już 16. Rodzinne Warsztaty Pszczelarskie w ramach Family Spot w Gminie Rawa Mazowiecka!

17 września 2023 r.

Przenieśmy się razem w fascynujący świat pszczół! Na tych wyjątkowych warsztatach będziemy razem poznawać świat tych owadów w przeźroczystym ulu pokazowym. Czekają na Was nie tylko fascynujące opowieści królowej pszczół, ale także odkrywanie życia innych owadów, takich jak szerszeni czy os. To będzie dla wszystkich fascynujące doświadczenie!

Za nami kolejne warsztaty pt. „Cyjanotypia w Ogrodzie Lawendowym” w ramach Family Spot

17 września 2023 r.

W magicznym środowisku ogrodu Lawendowego uczestnicy mieli dostęp do odkrywania tajników cyjanotypii, fascynującej techniki tworzenia odbitek o klasycznej barwie. Każdy z uczestników eksperymentował z motywami roślin zebranymi podczas wspólnych wycieczek po ogrodzie, tworząc oryginalne fotogramy.

Serdecznie zapraszamy na 15. warsztat do Ogrodu Lawendowego z Cyjanotypii w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka

9 września 2023 r.

Jeśli interesuje Was cyjanotypia, to przyjdźcie na fascynujące warsztaty oparte na technice tworzenia niebieskich odbitek i stykowym naświetlaniu poprzez publikację elektroniczną nasączonym światłoczułym roztworem. Efekt? Piękne, niebieskie obrazy, które powstają pod wpływem słońca.

Relacja z 14. warsztatów - Znajdź harmonię w każdym wieku w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

12 września 2023 r.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za aktywny udział w II edycji tych ważnych warsztatów . Jesteśmy dumni, że robicie coraz większe postępy w technikach relaksacyjnych. Cieszymy się że razem z Wami mogliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń do wspólnego rozwoju i odpoczynku!

Znajdź harmonię w każdym wieku - zapraszamy na II edycję warsztatów w ramach programu Family Spot

5 września 2023 r.

Zapraszamy już na II edycję warsztatów relaksacyjnych idealnych dla Ciebie i Twojej rodziny! Odkryjemy z Wami naturalne metody przeciwdziałania stresowi, nauczymy Was kontroli oddechu, weźmiecie udział w prostych ćwiczeniach ruchowych i medytacji.

„Rękodzielnicza Magia" w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka już za nami!

8 września 2023 r.

Dziękujemy rodzinom za kreatywnie spędzony czas razem. To była prawdziwa uczta dla miłośników rękodzieła, którzy chcieli się nauczyć tworzenia kartek pop-up z efektem trójwymiarowym. Podczas zajęć poznali podstawowe techniki i narzędzia potrzebne do wykonania tej niezwykłej kartki.

Odkryj swoją kreatywność i przyjdź na 13. warsztat w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

1 września 2023 r.

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kartki pop-up! Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak wykonać własną kartkę z efektem trójwymiarowym. To idealna okazja, aby rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne, a także zaprojektować i wykonać unikalną, personalizowaną kartkę, która może być później podarowana jako prezent lub wykorzystana jako ozdoba.

Relacja z 12. warsztatów - Znajdź harmonię w każdym wieku w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

24 sierpnia 2023 r.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za aktywny udział w warsztatach . Jesteśmy dumni, że razem z Wami stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń do wspólnego rozwoju i odpoczynku!

Znajdź harmonię w każdym wieku - zapraszamy na warsztaty w ramach programu Family Spot

18 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy na warsztaty relaksacyjne, idealne dla Ciebie i Twojej rodziny! Odkryjemy z Wami naturalne metody przeciwdziałania stresowi, nauczymy Was kontroli oddechu, weźmiecie udział w prostych ćwiczeniach ruchowych i medytacji.

Zakończony sukcesem warsztat "Zioła na Zdrowie" w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

18 sierpnia 2023 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym warsztacie. Mamy nadzieję, że wiedza o ziołach i przyprawach będzie dla Was cenna, a atmosfera wydarzenia zostanie w Waszej pamięci na długo. Śledźcie nasze wydarzenia, bo już niebawem planujemy kolejne fascynujące spotkania!

Zioła na zdrowie - zapraszamy na warsztaty w ramach programu Family Spot

11 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy rodziny na kolejny warsztat - Zioła na Zdrowie! Jeśli chcecie poznać moc ziół, przypraw i nauczyć się zasad przyrządzania leków z surowców zielarskich to nie może Was zabraknąć. Przyjdźcie i poznajcie środowisko w jakim żyjemy.

Szkolenie z tworzenia strony www koła

9 listopada 2022 r.

W dniu 09.11.2022 roku uczestniczyłyśmy w szkoleniu z tworzenia stron www zorganizowanym przez ZDR 3+ w Dziennym Domu Seniora w Rawie Mazowieckiej przy ul. Warszawskiej 12. Owocem szkolenia jest modernizacja strony naszego koła.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter