Zapraszamy całe rodziny na warsztaty fotograficzne w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

27 listopada 2023 r.

To już 30 okrągły warsztat w ramach Family Spot, tym razem fotograficzny. Nasze warsztaty dla rodzin to wyjątkowa okazja do wspólnego odkrywania tajników fotografii. Zdobądźcie umiejętności, które pozwolą Wam uwieczniać piękne chwile z życia rodzinnego i już dziś zapiszcie się na zajęcia

Zapraszamy na 30 warsztat w ramach Family Spot
Michał Śmiechowski
Temat:
Rodzinne warsztaty fotograficzne
Doświadcz przygody fotograficznej razem z rodziną! Nasze warsztaty fotograficzne dla rodzin to wyjątkowa okazja do wspólnego odkrywania tajników fotografii. Zdobądźcie umiejętności, które pozwolą Wam uwieczniać piękne chwile z życia rodzinnego.
Podczas warsztatów:
Nauczycie się obsługi waszych aparatów lub smartfonów, aby uzyskać najlepsze ujęcia.
Poznacie tajniki kompozycji i światła, które sprawią, że Wasze zdjęcia nabiorą wyjątkowego charakteru.
Otrzymacie praktyczne wskazówki dotyczące fotografowania dzieci, tworzenia rodzinnych portretów i utrwalania spontanicznych momentów.
Wykorzystacie różne techniki obróbki zdjęć, aby nadać im niepowtarzalny wygląd.
Zapraszamy do wspólnego kreatywnego świata fotografii, gdzie każdy uczestnik, niezależnie od wieku, może znaleźć swoje miejsce i odkryć radość z tworzenia niezapomnianych wspomnień w formie pięknych obrazów!
Starostwo Powiatowe - sala konferencyjna
2 grudnia (sobota)