Relacja z kreatywnych zajęć podczas Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania członków koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina


22 marca 2024 r.

16 marca 2024 r., podczas Walego zebrania członków naszego koła, odbyło się wyjątkowe wydarzenie skierowane dla dzieci i młodzieży.

Podczas gdy dorośli członkowie koła podejmowali istotne decyzje dotyczące przyszłości organizacji, ich dzieci miały okazję uczestniczyć w kreatywnych warsztatach.

Warsztaty dla dzieci

Dzieci brały udział w dwóch częściach warsztatów. Pierwsza z nich poświęcona była dekorowaniu osłonek na doniczki, gdzie młodzi uczestnicy mieli do dyspozycji szeroką gamę materiałów dekoracyjnych - od kolorowych papierków, przez kwiatki, wstążeczki, aż po koraliki i cekiny. Dzięki temu każde z dzieci mogło stworzyć własne, unikatowe dzieło sztuki.

Druga część warsztatów była równie emocjonująca. Każde dziecko otrzymało doniczkę, ziemię oraz nasiona owsa, które zasiało i podlało. Te rośliny, które dzieci zabrali do domów, będą pięknie zdobić wnętrza na nadchodzące święta Wielkanocne.

Nauka poprzez zabawę

Warsztaty były nie tylko okazją do rozwijania zdolności manualnych i artystycznych, ale również uczyły odpowiedzialności za rośliny i dbałości o nie. Dzieci miały okazję nauczyć się, jak ważna jest troska o przyrodę i jak satysfakcjonujące może być oglądanie efektów swojej pracy.

Zabawa i integracja

Tego dnia nie zabrakło również innych atrakcji – dzieci bawiły się w różne gry grupowe i cieszyły się pysznym popcornem, co dodatkowo uświetniło spotkanie. Atmosfera pełna była radości i śmiechu, co umożliwiło doskonałą integrację.

Podziękowania

Specjalne podziękowania kierujemy do organizatorek warsztatów, Marty Kępy i Zuzi Gąsiorowskiej, za ich zaangażowanie i wspaniałą organizację. Dziękujemy również Wiolecie Królak z Zakładu Aktywności Zawodowej za przygotowanie filcowych osłonek na doniczki.

To był intensywny, ale przede wszystkim radosny dzień dla wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych inicjatyw!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter