Relacja z wyjazdu rodzin z koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina do sanktuarium w Niepokalanowie


30 stycznia 2024 r.

Pod koniec stycznia br. rodziny z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina udały się na wycieczkę do jednego z najbardziej znanych sanktuariów w Polsce - do Niepokalanowa.

Był to czas pełen duchowej refleksji, ale też okazja do umocnienia więzi rodzinnych i integracji z innymi członkami naszej społeczności.

Podróż do Niepokalanowa przebiegła w serdecznej atmosferze. Uczestnicy mieli okazję podziwiać piękno okolicznych krajobrazów i cieszyć się rozmowami z innymi rodzinami. Po przyjeździe na miejsce rozpoczęliśmy zwiedzanie sanktuarium, poznając historię tego wyjątkowego miejsca, które zostało założone przez św. Maksymiliana Kolbego.

Podczas wycieczki wzięliśmy udział w Mszy Świętej, która była dla wielu rodzin duchowym przeżyciem i okazją do modlitwy. Odwiedziliśmy także muzeum św. Maksymiliana, gdzie mogliśmy zobaczyć pamiątki związane z jego życiem i działalnością. Wizyta w tym miejscu przypomniała nam o wartościach, które są ważne dla rodzin.

Po części oficjalnej mieliśmy czas na rozmowy i spacery w otoczeniu przyrody. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy, a dorośli mogli wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o planach na przyszłość.

Wyjazd do Niepokalanowa był nie tylko czasem duchowego odświeżenia, ale także szansą na zacieśnienie więzi w naszej społeczności. Dziękujemy wszystkim rodzinom za udział i już teraz zapraszamy na kolejne wspólne wyjazdy i wydarzenia.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter