Kolejne warsztaty rękodzielnicze za nami


29 marca 2024 r.

Pod koniec marca 2024 r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które wypełniło nasze serca radością.

W ramach przedświątecznych przygotowań, zorganizowaliśmy warsztaty rękodzielnicze dla rodzin, podczas których mamy wraz z dziećmi tworzyły urocze króliki wielkanocne z siana.

Kreatywne warsztaty

Warsztaty odbyły się w przyjaznej i ciepłej atmosferze, gdzie każdy uczestnik mógł poczuć ducha nadchodzących świąt Wielkanocnych. Rodziny z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością podchodziły do zadania, które polegało na wykonaniu królików z siana. To była nie tylko okazja do nauki nowych technik rękodzielniczych, ale również czas spędzony na wspólnej, twórczej zabawie.

Integracja i współpraca

Podczas warsztatów, oprócz tworzenia dekoracji wielkanocnych, dużą rolę odegrała integracja między uczestnikami. Nasze mamy wraz z dziećmi mieli możliwość wymiany doświadczeń i wspólnego celebrowania zbliżających się świąt. Atmosfera współpracy i wzajemnego wsparcia była odczuwalna w każdym momencie wydarzenia.

Smaczny poczęstunek i wspólne sprzątanie

Nieodłącznym elementem warsztatów było również wspólne sprzątanie po zakończonej pracy, co uczyło dzieci odpowiedzialności i dbałości o wspólne przestrzenie. Po zakończeniu prac kreatywnych, uczestnicy zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek, który umożliwił dalsze rozmowy i budowanie relacji między rodzinami.

Warsztaty wielkanocne nie tylko pozwoliły uczestnikom na stworzenie pięknych i unikalnych dekoracji, ale również były doskonałą okazją do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i wzajemnego zrozumienia. Wszystkie stworzone prace z pewnością zagościły w domach jako niezwykłe ozdoby wielkanocne, przynosząc świąteczny nastrój i dumę z własnoręcznie wykonanej dekoracji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i nie możemy się doczekać kolejnych okazji do twórczych spotkań!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter