Relacja z warsztatów - Energia w Ruchu oraz Harmonia i Spokój


16 kwietnia 2024 r.

15 kwietnia 2024 r., w Starostwie Powiatowym w Rawie MAzowieckiej, odbyły się wyjątkowe warsztaty zdrowotne, które zgromadziły licznych uczestników pragnących wzmocnić ciało oraz znaleźć spokój ducha.

Zajęcia te, prowadzone przez doświadczoną instruktorkę Teresę Sekuter, okazały się wielkim sukcesem, łączącym elementy tańca, fitnessu oraz technik relaksacyjnych.

Aerodance - Energia w Ruchu

Pierwsza część warsztatów, "Aerodance - Energia w Ruchu", była dynamicznym połączeniem tańca i fitnessu. Uczestnicy w każdym wieku mogli się cieszyć z energicznych ruchów choreograficznych, które nie tylko pomagały poprawić kondycję fizyczną i koordynację, ale również przynosiły ulgę w codziennym stresie. Zajęcia te skupiły się na budowaniu siły mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej, co zdecydowanie poprawiło nastrój wszystkich obecnych.

Body Balance - Harmonia Ruchu i Spokoju

Druga część warsztatów, "Body Balance - Harmonia Ruchu i Spokoju", wprowadziła uczestników w świat jogi, tai chi i pilatesu. Te delikatne, ale efektywne ćwiczenia pozwoliły na rozwijanie elastyczności, wzmacnianie mięśni oraz głęboką relaksację umysłu. Program był specjalnie zaprojektowany, aby poprawić ogólną kondycję fizyczną, jednocześnie promując spokój i wewnętrzną harmonię.

Ogólna atmosfera i podziękowania

Atmosfera podczas warsztatów była pełna pozytywnej energii i wspólnotowego ducha. Uczestnicy z zadowoleniem podchodzili do każdego z ćwiczeń, czerpiąc z nich zarówno fizyczne, jak i psychiczne korzyści. Zakończenie zajęć było równie inspirujące, z uczestnikami dzielącymi się swoimi doświadczeniami i planami kontynuacji praktyk zdrowotnych w codziennym życiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i energię, jaką wnieśli do warsztatów, oraz Teresie Sekuter za profesjonalne prowadzenie zajęć. Cieszymy się na kolejne spotkania, które będą kontynuować nasze wspólne dążenie do lepszego zdrowia i większej harmonii w życiu codziennym.

fot. pixabay

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter