Życzenia Wielkanocne

29 maja 2024 r.

Kochane Duże Rodziny, Drodzy Członkowie i Przyjaciele Koła ZDR 3+ Gmina Rawa Mazowiecka!

Drodzy Członkowie i Przyjaciele Koła ZDR 3+ Gmina Rawa Mazowiecka,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen wiary, nadziei i miłości. Oby przyniósł spokój oraz odpoczynek w gronie najbliższych, a wspólne świętowanie umocniło więzi i przyniosło wiele radosnych chwil.

Życzymy Wam, aby te Święta Wielkanocne były pełne wzajemnej troski i zrozumienia, a tradycyjne świętowanie stało się okazją do zgromadzenia całej rodziny przy jednym stole. Niech będzie to czas wypełniony śmiechem dzieci, rozmowami przy wielkanocnym śniadaniu i wspólnymi spacerami wiosenną porą.

Oby każdy dzień Świąt przynosił nowe nadzieje i był przypomnieniem o cudzie życia oraz o tym, jak ważna jest miłość i bliskość tych, którzy są dla nas najcenniejsi.

Z wielkanocnym pozdrowieniem,
Emilia Gąsiorowska Przewodnicząca