Zaproszenie na XII Zjazd Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim!


19 kwietnia 2024 r.

Miło nam ogłosić, że od dziś otwarte są zapisy na XII Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin, które odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca w Tomaszowie Mazowieckim.

To wyjątkowe wydarzenie jest świetną okazją do spotkań, wymiany doświadczeń oraz integracji rodzin z całej Polski.

Jak się zapisać?
Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe! Wysłaliśmy już ważne informacje dotyczące tego, jak możecie wziąć udział w tegorocznym Zjeździe. Prosimy o uważne zapoznanie się z przesłanymi szczegółami i o dokonanie rejestracji zgodnie z instrukcjami.

Dla rodzin niezrzeszonych
Rodziny, które nie są jeszcze członkami Związku Dużych Rodzin 3+, a chciałyby uczestniczyć w Zjeździe, zachęcamy do kontaktu. Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres zjazd@3plus.pl, podając informacje z którego województwa jesteście. To dla nas ważne, aby każda chętna rodzina mogła dołączyć do tego wydarzenia.

Co Was czeka?
Wraz z miastem Tomaszów Mazowiecki ZDR 3+ przygotowuje Związek Dużych Rodzin 3+ szereg atrakcji i wyjątkowych wydarzeń, które sprawią, że ten zjazd będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Szczegóły atrakcji i planu wydarzeń zostaną podane wkrótce, dlatego bądźcie na bieżąco!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością spotkania z Wami i spędzenia razem tych kilku dni w atmosferze wzajemnego wsparcia, radości i rodzinnego ciepła. Już teraz zaznaczcie te daty w swoich kalendarzach i przygotujcie się na niezapomniane chwile w gronie wielu inspirujących rodzin z całego kraju.

Do zobaczenia w Tomaszowie Mazowieckim!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter