Walne zebranie członków Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina już za nami


17 marca 2024 r.

16 marca 2024 roku odbyło się walne zebranie członków Koła Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Rawa Mazowiecka Gmina.

Był to dzień pełen emocji, zarówno tych związanych z podsumowaniem roku, jak i tych wynikających z nowych planów i wyborów na przyszłość.

Spotkanie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy, ale nie zabrakło również czasu na integrację i wspólną zabawę. Zaprosiliśmy całe rodziny, aby uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalne warsztaty i animacje, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Naszych milusińskich czekała też smaczna niespodzianka, która wywołała wiele uśmiechów.

Przewodnicząca podsumowała miniony rok, podkreślając, jak wiele udało się osiągnąć dzięki wspólnemu zaangażowaniu. Szefowa koła Emilia Gąsiorowska powiedziała - "Rok był pełen wyzwań, ale jednocześnie dostarczył mnóstwo radości i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. "Dziewczyny, serdecznie dziękuję za Wasze zaangażowanie, cierpliwość i wsparcie. Jesteście aniołami i choć skład Zarządu się zmienia, to przecież się nie rozstajemy".

Skład Zarządu na lata 2024-2027 jest następujący:


Przewodnicząca: Emilia Gąsiorowska


Członkowie:

  • Aneta Socha
  • Renata Wolniewicz
  • Sylwia Zielińska
  • Agnieszka Dobrowolska
  • Iwona Kaczmarek
  • Alicja Krzemińska
  • Renata Piekut

Życzymy owocnej współpracy, pełnego zaangażowania oraz sukcesów w realizacji wszystkich celów i działań na rzecz naszej społeczności. Mamy nadzieję, że Wasza praca przyniesie wiele pozytywnych rezultatów. Powodzenia.

Na zakończenie przewodnicząca podziękowała wszystkim członkom, a szczególnie Natalii, Renacie W, Anecie, Iwonie, Alicji, Renacie P. Specjalne podziękowania skierowano również do Zakładu Aktywności Zawodowej za stworzenie pięknych notesów – wyszło idealnie.

Dziękujemy wszystkim za udział w walnym zebraniu i za całą pracę, którą wkładacie w rozwój naszej społeczności.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach i wydarzeniach!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter