Relacja z Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej


10 marca 2024 r.

Dzień Kobiet, który obchodziliśmy 9 marca w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, był niesamowitym wieczorem pełnym emocji, zabawy i radości.

 W tym roku postanowiłyśmy uczcić ten dzień muzyką zespołu Queen, co okazało się strzałem w dziesiątkę! Świętowanie przy hitach takich jak "Bohemian Rhapsody" czy "We Are the Champions" to gwarancja doskonałej zabawy.

Po koncercie pełnym energii i dobrego humoru, udałyśmy się na wspólne pogaduchy i pyszne włoskie jedzenie. Wybór restauracji był idealny - aromatyczna pizza, makarony i deser, który rozpieścił nasze podniebienia. Rozmowy i śmiech towarzyszyły nam przez cały wieczór, sprawiając, że atmosfera była wyjątkowo ciepła i przyjazna.

Takie spotkania są świetną okazją, by oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas z wyjątkowymi kobietami, które dzielą nasze pasje i zainteresowania. Czas spędzony z takimi wspaniałymi przyjaciółkami to wielka przyjemność, którą będziemy wspominać jeszcze długo.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane z myślą o wyjątkowych kobietach. Do zobaczenia wkrótce!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter