Relacja z zabawy karnawałowej dla rodziców z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina


11 lutego 2024 r.

W lutym tego roku rodzice z Koła ZDR 3+ Rawa Mazowiecka Gmina mieli okazję do wspaniałej zabawy podczas karnawałowej imprezy, która przyniosła mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Był to wieczór pełen muzyki, wspólnych śpiewów i tańców, gdzie pary doskonale się bawiły, nadążając za rytmem utworów.

Wszystko odbyło się dzięki zaangażowaniu uczestników, którzy sami przynieśli i przygotowali poczęstunek. Każdy mógł skosztować pysznych domowych przekąsek i napojów, które idealnie dopełniały wieczór. To także była doskonała okazja dla par do odrobienia zaległości w tańcu i po prostu do wspólnego spędzenia czasu w świetnej atmosferze.

Doborem muzyki odpowiedniej do tańczenia oraz dostosowanej do preferencji uczestników czuwał znakomity prowadzący Damian Gała, który zapewnił, że zabawa była dynamiczna i pełna energii. Jego profesjonalizm i umiejętność angażowania wszystkich obecnych sprawiły, że wieczór upłynął w doskonałym nastroju.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas na tę wyjątkową zabawę karnawałową. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było pełne pozytywnych emocji i pozostawiło wiele wspaniałych wspomnień. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na kolejnych imprezach!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter