Rawski FAMILY SPOT - podsumowanie dwumiesięcznej działalności

6 sierpnia 2023 r.

Cieszymy się, że nasz #FamilySpotRawaMazowiecka to jedno z 25 miejsc  na mapie Polski, które lokalnie integruje, inspiruje i edukuje społeczności polskich rodzin.
Za nami pełne aktywności 2 miesiące, podczas których uczestnicy 8 spotkań w ramach FAMILY SPOT, mogli zdobyć wiele nowych doświadczeń, poznać tajniki technik z różnych obszarów działania i życia, a przede wszystkim mogli spędzić czas integrując się z innymi rodzinami. Dzieci uwielbiają zabawę, której nie mogło r również zabraknąć podczas przygotowanych animacji.

Zapraszamy do obejrzenia spotu z naszych dotychczasowych działań oraz do uczestnictwa w kolejnych atrakcjach organizowanych w ramach FAMILY SPOT.

Wstęp bezpłatny.

Zapisy pod nr telefonu 604 827 201 (Liczba miejsc ograniczona)

ZAPEWNIAMY OPIEKĘ DLA DZIECI

Animatorzy Rodziny: Emilia Gąsiorowska, Dorota Męcina

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

Partnerem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej.