Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty pt. Jesienny bukiet w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

7 października 2023 r.

Zapraszamy do zapisów na warsztaty dla dużych i małych rodzin z powiatu rawskiego.

W trakcie warsztatów organizujemy animacje dla dzieci. Zapisy SMS.
Warsztaty są bezpłatne.
Zapraszamy na 19 warsztat w ramach Family Spot
Wioletta Jędrasiak
Temat:
Jesienny Bukiet
Jesienny bukiet z liści klonu.
Gdy nadchodzi jesień, a kolorowe liście spadają z drzew to doskonały moment na tworzenie jesiennych bukietów z liści klonu . To wspaniała i jednocześnie twórcza zabawa na wykorzystanie darów jesieni. Warsztaty można rozpocząć od spaceru i wspólnego zbieranie liści klonu.
Celem warsztatów jest nauka tworzenia jesiennych bukietów z róż. Róże wykonywane są z kolorowych (świeżych) liści klonu. Do wykonania bukietu potrzebujemy: liście klonu, nitkę, nożyczki, lakier do włosów. Opcjonalnie inne dary jesieni (jarzębina, dzikie małe jabłuszka itp., ligustr pospolity, dzika róża itp.) – dzięki czemu bukiet będzie jeszcze piękniejszy. Bukiet może zawierać tyle róż ile chcemy.
Bukiet może być piękną jesienną dekoracją domu lub oryginalnym dodatkiem do prezentu (np. na Dzień Nauczyciela czy jesiennych solenizantów).
Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej
13 października (piątek)