Zapraszamy najmłodszych na warsztaty - Dziecięce piernikowanie w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

26 listopada 2023 r.

Warsztaty dekorowania pierników to wspaniała okazja do nauki i zabawy dla wszystkich miłośników słodkości i sztuki cukierniczej. Podczas tych warsztatów dzieci będą mieć niepowtarzalną okazję, aby nauczyć się dekorowania pierników pod kierunkiem doświadczonego instruktora. Czekamy na Was !

Zapraszamy na 29 warsztat w ramach Family Spot
Beata Bednarska
Temat:
Dziecięce piernikowanie
Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieć okazję nauczyć się dekorowania pierników pod kierunkiem doświadczonego instruktora.
Instruktor pokaże uczestnikom różne techniki i pomysły na dekorowanie pierników za pomocą lukru, kolorowych pisaków, cukrowej galaretki i innych pysznych dodatków. Każdy będzie mógł wykorzystać swoją kreatywność i stworzyć unikalne, pięknie udekorowane pierniczki.
Podczas warsztatów będą również udzielane porady dotyczące przechowywania pierników, aby utrzymać ich świeżość przez jak najdłuższy czas. Uczestnicy będą mogli zabrać swoje własnoręcznie wykonane pierniczki do domu, aby podzielić się nimi ze swoimi bliskimi lub cieszyć się nimi samodzielnie.
Nie ważne, czy jesteś początkującym w świecie piernikarstwa, czy doświadczonym cukiernikiem, warsztaty te zapewnią Ci mnóstwo frajdy i inspiracji. Będziesz mógł nauczyć się nowych technik, wymieniać się pomysłami z innymi uczestnikami i cieszyć się smakiem pysznych, samodzielnie wykonanych pierników.
Warsztaty dla młodzieży i dzieci.
Starostwo Powiatowe - sala konferencyjna
1 grudnia (piątek)