Kulig 2024 - Bo w każdym z nas jest dziecka ślad


21 stycznia 2024 r.

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęliśmy trochę szalenie i survivalowo. Wykorzystując zimową aurę, niedzielne popołudnie spędziliśmy w radosnej, wielorodzinnej atmosferze. Był kulig, pieczona kiełbaska i mnóstwo śmiechu. Fajnie było poczuć się jak dziecko, jak za dawnych dziecięcych lat, a nasze dzieci wreszcie mogły doświadczyć prawdziwej zimowej frajdy.

Zorganizowany w drugiej połowie stycznia kulig, przyciągnął liczne rodziny, które mimo chłodnej aury nie straciły zapału do wspólnej zabawy. Uczestnicy mieli okazję cieszyć się przejażdżkami na saneczkach ciągniętych przez ciągnik, co dla wielu było pierwszą tego typu przygodą. Śnieżny krajobraz i zimowa aura tylko dodawały uroku tej tradycyjnej, zimowej rozrywce.

Po zakończonym kuligu wszyscy zebrali się przy przygotowanym specjalnie na tę okazję ognisku. Ciepło płonących drewnianych polan umożliwiło wszystkim ogrzanie się i spędzenie czasu w serdecznych rozmowach. Nie zabrakło również poczęstunku – gorąca herbata i aromatyczna kawa idealnie komponowały się z pieczonymi kiełbaskami, co było prawdziwym przysmakiem w mroźny wieczór.

Chcielibyśmy podziękować szczególnie Radosławowi i Emilii Gąsiorowskim z Byszewic, dzięki których organizacji wydarzenie to mogło się odbyć. Ich zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie kuligu oraz ogniska były kluczowe dla sukcesu tego spotkania.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez naszą społeczność!

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter