Family Spot w Rawie Mazowieckiej

31 maja 2023 r.

Za nami bardzo wytężony czas pracy. Ale udało się. Z początkiem czerwca rusza Family Spot Rawa Mazowiecka.

Dzięki trójstronnemu porozumieniu podpisanemu ze Starostwem Powiatowym w Rawie Mazowieckiej oraz Powiatową Biblioteką Publiczną w Rawie Mazowieckiej uruchomiony został rawski FAMILY SPOT, który poprzez edukację oraz różne formy animacji i warsztatów ma wspierać rodziny z terenu powiatu rawskiego. Koordynacją projektu na terenie powiatu rawskiego zajmuje się nasze koło ZDR 3Plus Rawa Mazowiecka Gmina. Animatorami rodziny są członkowie naszego koła Emilia Gąsiorowska i Dorota Męcina. Wyznaczoną siedzibą dla działalności rawskiego FAMILY SPOT jest Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej, w siedzibie której odbywać się będzie większość spotkań.

Serdecznie zapraszamy rodziny z całego powiatu rawskiego, zainteresowane budowaniem dobrych rodzinnych relacji poprzez podniesienie swych kompetencji rodzicielskich czy też poprzez rodzinną aktywność i wspólnie spędzany czas podczas bezpłatnych zajęć organizowanych w ramach FAMILY SPOT.

Zapisy: SMS na numer telefonu 604827201

Animatorzy Rodziny: Emilia GąsiorowskaDorota Męcina