Relacja z 12. warsztatów - Znajdź harmonię w każdym wieku w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

24 sierpnia 2023 r.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za aktywny udział w warsztatach . Jesteśmy dumni, że razem z Wami stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń do wspólnego rozwoju i odpoczynku!

24 sierpnia w godz. 18:00 - 19:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, rodziny wzięły udział w 12. warsztatach prowadzonych przez Katarzynę Stawińską, trenera personalnego i specjalistę ds. żywienia.

Tematem przewodnim były naturalne metody zapobiegania stresowi i relaksacji. Warsztaty obejmowały kontrolę wagi, proste ćwiczenia ruchowe, medytację oraz kreatywne i skuteczne techniki wyciszenia i harmonii psychicznej.

Uczestnicy mieli okazję odkryć spokój w każdym wieku. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a liczba wolnych miejsc szybko się zapełniła.