Warsztaty kulinarne KOLOROWO I ZDROWO

2 sierpnia 2023 r.

Zapraszamy na 9 spotkanie w ramach FAMILY SPOT.

Tym razem nauczymy Was, jak tworzyć zdrowe i kolorowe sałatki, a także odkryjemy tajniki dekoracji potraw, które rozwiną Waszą kreatywność! Na warsztatach skupimy się na komponowaniu smacznych sałatek, bogatych w witaminy i minerały. Dowiecie się, jak łączyć różnorodne składniki, aby stworzyć prawdziwe dzieła sztuki kulinarnych, które będą nie tylko pyszne, ale także zdrowe! Nie zabraknie także kolorowych słodkości. Odkryjemy tajemnice tworzenia wyjątkowych deserów które przeniosą Was w świat pełen barw i smaków! Podczas warsztatów przekażemy Wam wiedzę o dekoracji potraw, tak abyście stworzyli swoje własne kulinarne arcydzieła! Nauczymy Was, jak prezentować dania w wyjątkowy sposób, aby goście byli zachwyceni nie tylko smakiem, ale także pięknym wyglądem Waszych potraw! Zapewniamy niezapomniane doświadczenie kulinarne pełne kreatywności i inspiracji! Dołącz do nas i pozwól swojej wyobraźni rozkwitnąć w kuchni! Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś! Czekamy na Was, abyśmy mogli razem stworzyć smaczne i kolorowe dzieła kulinarnych sztuk!

Prowadzący: Wioletta Królak.

Miejsce: CAK Boguszyce

Termin: 04 sierpnia (piątek) godz. 1800 – 2100

Zapisy: Tel. 604 827 201 (Liczba miejsc ograniczona)

Wstęp bezpłatny.

ZAPEWNIAMY OPIEKĘ DLA DZIECI

Animatorzy Rodziny: Emilia Gąsiorowska, Dorota Męcina

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

Partnerem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej.