Relacja z 14. warsztatów - Znajdź harmonię w każdym wieku w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

12 września 2023 r.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za aktywny udział w II edycji tych ważnych warsztatów . Jesteśmy dumni, że robicie coraz większe postępy w technikach relaksacyjnych. Cieszymy się że razem z Wami mogliśmy stworzyć wyjątkową przestrzeń do wspólnego rozwoju i odpoczynku!

12 września w godz. 17:00 - 18:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, rodziny wzięły udział w 14. warsztatach prowadzonych przez Katarzynę Stawińską, trenera personalnego i specjalistę ds. żywienia.

Tematem przewodnim były naturalne metody zapobiegania stresowi i wzmocnienie relaksacji. Warsztaty obejmowały kontrolę wagi, proste ćwiczenia ruchowe, medytację oraz kreatywne i skuteczne techniki wyciszenia i harmonii psychicznej.

Uczestnicy mieli okazję odkryć spokój w każdym wieku. Z uwagi na fakt, że pierwsze warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a liczba wolnych miejsc szybko się zapełniła, uruchomiliśmy drugą edycję tych warsztatów. Pokazuje to nam jak ważne jest dla Was i Waszych rodzin zdrowie fizyczne, ale też dbałość o równowagę psychiczną. Cieszymy się, że mogliśmy odpowiedzieć na tą potrzebę i być pomocni.