Zaproszenie na XII Zjazd Dużych Rodzin w Tomaszowie Mazowieckim.


29 stycznia 2024 r.

Styczeń kończymy baaardzo ważnym ogłoszeniem, Porozumienie zostało podpisane i wszystko jest już gotowe na wyjątkowe wydarzenie.

Szukajcie na mapie Polski Tomaszowa Mazowieckiego i zapamiętajcie hasło KochamTomaszów, bo to właśnie tutaj odbędzie się XII Zjazd Dużych Rodzin. Zaplanujcie swoje dni od 31 maja do 2 czerwca 2024 roku.

Miłość, szczęście, bezpieczeństwo - Rodzina TO MA - Tomaszów Mazowiecki 2024.

Oczekujemy na was pełni entuzjazmu i gotowi do wspólnego świętowania wartości rodzinnych w sercu Polski. Wpiszcie ten termin w swoje kalendarze i przygotujcie się na niezapomniane chwile wśród licznych rodzin z całego kraju.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter