Zakończony sukcesem warsztat "Zioła na Zdrowie" w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

18 sierpnia 2023 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym warsztacie. Mamy nadzieję, że wiedza o ziołach i przyprawach będzie dla Was cenna, a atmosfera wydarzenia zostanie w Waszej pamięci na długo. Śledźcie nasze wydarzenia, bo już niebawem planujemy kolejne fascynujące spotkania!

18 sierpnia 2023 r. w godzinach 18:00 - 21:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej odbył się jedenasty warsztat w ramach Family Spot - Zioła na zdrowie. Wydarzenie okazało się strzałę w dziesiątkę bowiem licznie przyciągnęło rodziny z Rawy Mazowieckiej i okolicy.

Pani Małgorzata Sobczyk - doświadczona zielarka podzieliła się informacjami o ziołach leczniczych i przyprawach, a także zapoznała uczestników, jak przygotowywać leki z dostępnych w Polsce ziół. Panowała życzliwa atmosfera, podczas której można było zadawać pytania i podzielić się swoimi doświadczeniami.