Projekt RODZINA PO STAROPOLSKU - tak pisały o nas media


16 stycznia 2023 r.

Choć weszliśmy już w kolejny rok naszych działań, powróćmy na chwilę do jednego z projektów realizowanych przez nasze koło w 2022 roku. Projekt RODZINA PO STAROPOLSKU dedykowany był dla rodzin wielodzietnych z terenu powiatu rawskiego. Jego głównym celem była integracja rodzin po izolacji społecznej jaka miała miejsce podczas pandemii oraz w związku z trwającym kryzysem związanym z wojną na Ukrainie. Jego realizacja obejmowała szereg działań ukierunkowanych na integrację zarówno wewnątrzrodzinną jak i ogólnospołeczną pomiędzy poszczególnymi rodzinami. Zapraszamy do lektury podsumowującego artykułu, który ukazał się niedawno na łamach Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i wspierali nas w realizacji tej inicjatywy ❣️

Projekt Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Rawa Mazowiecka Gmina dofinansowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter