„Rękodzielnicza Magia" w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka już za nami!

8 września 2023 r.

Dziękujemy rodzinom za kreatywnie spędzony czas razem. To była prawdziwa uczta dla miłośników rękodzieła, którzy chcieli się nauczyć tworzenia kartek pop-up z efektem trójwymiarowym. Podczas zajęć poznali podstawowe techniki i narzędzia potrzebne do wykonania tej niezwykłej kartki.

8 września 2023 r. w godzinach 18:00 - 21:00 odbył się trzynasty warsztat w ramach Family Spot w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej. Warsztaty poprowadziła Grażyna Czarnecka - szefowa Świetlicy Środowiskowej "Przymierza Rodzin", a tematem przewodnim była kreatywność i twórcza praca rękodzielnicza.

Uczestnicy mieli okazję nauczyć się tworzenia kartek pop-up, czyli kartek z efektem trójwymiarowym. Podczas zajęć poznali podstawowe techniki i narzędzia potrzebne do wykonania kartki pop-up.

Następnie tworzyli projekt, wybierając odpowiednie motywy, kolory i wzory, które chcieli umieścić na swojej kartce. Mogły to być kwiaty, zwierzęta, krajobrazy, postacie z bajek lub dowolne inne inspiracje. Warsztaty tworzenia kartki pop-up są dobrą okazją, aby rozwijać zdolności manualne i kreatywność wyobraźnię.

Uczestnicy mieli możliwość zaprojektowania i wykonania unikalnej, personalizowanej kartki, która może być później podarowana jako prezent lub wykorzystana jako ozdoba.

Na warsztaty obowiązywały zapisy, a liczba miejsc była ograniczona. Wstęp na warsztaty był bezpłatny.