Zapraszamy dorosłych i młodzież na Saunowanie dla zdrowia i urody w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

3 grudnia 2023 r.

Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o saunowaniu, jego zasadach bezpieczeństwa i wpływie na zdrowie i urodę.

Zapraszamy na 31 warsztat w ramach Family Spot
Paweł Kozłowski - mąż, tata, przyjaciel, człowiek wielu talentów i pasji. Zawodowo - wykładowca akademicki, tłumacz symultaniczny, (możliwe, że znacie jego głos z telewizji. Ogłosił, że Polka zostaje miss świata, a miłośnicy MMA też pewnie go poznali. Były radiowiec. W Rawie prowadzi koncerty orkiestry OSP i inne wydarzenia miejskie.) Ześwirowany na punkcie sauny - Certyfikowany saunamistrz, dzielący się swoją pasją i wiedzą na temat " poprawnego saunowania"
Temat:
Saunowaniu dla zdrowia i urody
Saunowanie - zwyczaj znany już w czasach starożytnych, jest nie tylko niezwykle przyjemny, ale też doskonale działa na nasze zdrowie. Korzystanie z sauny niesie ze sobą wiele rozmaitych korzyści dla zdrowia i urody. Najważniejsze zalety korzystania z sauny to przede wszystkim pobudzanie układu krwionośnego oraz autoimmunologicznego. Regularne wizyty mają również zbawienny wpływ na samopoczucie - zmniejszają uczucie zmęczenia, niwelują napięcie mięśni i redukują stres, minimalizując jego negatywne skutki. Oprócz tego poprawne saunowanie oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn. Poprawia wygląd skóry.
Po saunowaniu dla odważnych lub tych co jeszcze bardziej chcą zadbać o swoje zdrowie i kondycję ochłodzenie w wodzie zalewu.
HotBox Sauna - Zalew Tatar w Rawie Mazowieckiej
8 grudnia (piątek)
Godz. 18.00 - 21.00
zapisy: SMS 604827201