Relacja z warsztatów "Harmonia ciała i ducha" w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej


1 grudnia 2023 r.

W piątek, 1 grudnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty "Harmonia ciała i ducha" w ramach projektu Family Spot. Warsztaty poprowadziła Teresa Sekuter, instruktorka fitnessu i jogi.

Warsztaty były podzielone na trzy części. W pierwszej części uczestnicy wzięli udział w zajęciach aerodance. Teresa Sekuter poprowadziła dynamiczny trening, który połączył elementy tańca i fitnessu. Ćwiczenia poprawiły sprawność fizyczną uczestników, koordynację ruchową i pomogły w redukcji tkanki tłuszczowej.

W drugiej części warsztatów uczestnicy wzięli udział w zajęciach body balance. Teresa Sekuter skupiła się na równowadze pomiędzy ciałem a duchem. Ćwiczenia jogi, tai chi i pilates pomogły uczestnikom rozwijać elastyczność, wzmacniać mięśnie i odprężać umysł. Ćwiczenia pomogły uczestnikom w radzeniu sobie ze stresem i zwiększyły poczucie spokoju i harmonii.

W trzeciej części warsztatów uczestnicy wzięli udział w pogadance o zdrowym żywieniu i treningach. Teresa Sekuter podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą na temat tego, jak zdrowo się odżywiać i jak ćwiczyć, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z warsztatów i podkreślali, że były one bardzo wartościowe.

Opinie uczestników:

  • "Warsztaty były bardzo ciekawe i inspirujące. Dzięki nim dowiedziałam się, jak prawidłowo ćwiczyć i jak zdrowo się odżywiać."
  • "Warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone."
  • "Warsztaty pomogły mi w poprawie kondycji fizycznej i psychicznej."

Podsumowanie:

Warsztaty "Harmonia ciała i ducha" były bardzo wartościową inicjatywą. Dzięki nim uczestnicy mogli poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, a także dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu i treningach.

Animatorzy Rodzinni:

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter