Odkryj piękno w sobie i przyjdź na kolejne warsztaty w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

22 października 2023 r.

Jeśli chcesz na nowo odkryć piękno w sobie to przyjdź na warsztaty - Atrakcyjna mama

Zapraszamy na 21 warsztat w ramach Family Spot
Katarzyna Kitlińska
Temat: Atrakcyjna mama...
Warsztaty, które oferują wsparcie i pomoc kobietom w odkrywaniu piękna w sobie. Nasza stylistka pomaga spojrzeć na swoją sylwetkę i dostrzec jej unikalne zalety i atuty. Dzięki zrozumieniu różnych fasonów ubrań, krojów, wzorów i materiałów, uczymy, jak eksponować to, co nas w sylwetce zachwyca, a jednocześnie jak subtelnie ukryć to, z czym nie jesteśmy w pełni zadowolone.
Kolorystyka to także ważny element tych warsztatów. Wiele z nas uwielbia różne kolory, ale nie zawsze wiemy, jak nosić je odpowiednio. Nasza specjalistka, za pomocą narzędzi kolorystycznych, pomoże ci odkryć, które kolory podkreślają twoją naturalną urodę, jak nosić je w ubraniach i jak zręcznie łączyć ze sobą.
Najważniejszą nagrodą dla naszej stylistki jest widzieć, jak kobiety, przy jej pomocy, odnajdują swoje piękno. Dzięki tym warsztatom, uczestniczki zaczynają czuć się piękne i, co równie ważne, nabierają pewności siebie i poczucia własnej wartości. To więcej niż tylko kwestia mody, to odkrywanie własnej wyjątkowości i świadome pielęgnowanie swojego piękna.
Dla młodszych dzieci przewidujemy opiekę
Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej
27 października (piątek)