Odkryj swoją kreatywność i przyjdź na 13. warsztat w Family Spot Gmina Rawa Mazowiecka!

1 września 2023 r.

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kartki pop-up! Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak wykonać własną kartkę z efektem trójwymiarowym. To idealna okazja, aby rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne, a także zaprojektować i wykonać unikalną, personalizowaną kartkę, która może być później podarowana jako prezent lub wykorzystana jako ozdoba.

Zapraszamy na 13 warsztat w ramach Family Spot
Grażyna Czarnecka
Temat:
Odkryj swoją kreatywność
Warsztaty tworzenia kartki pop-up to zajęcia, podczas których uczestnicy mają możliwość nauczenia się, jak wykonać własną kartkę z efektem trójwymiarowym. Tworzenie kartek pop-up jest bardzo ciekawą formą rękodzielniczą.
Podczas warsztatów uczestnicy najpierw poznają podstawowe techniki i narzędzia potrzebne do wykonania kartki pop-up.
Następnie tworzą projekt, wybierając odpowiednie motywy, kolory i wzory, które chcą umieścić na swojej kartce. Mogą to być kwiaty, zwierzęta, krajobrazy, postacie z bajek lub dowolne inne inspiracje.
Warsztaty tworzenia kartki pop-up są dobrą okazją, aby rozwijać zdolności manualne, kreatywności wyobraźnię. Uczestnicy mają możliwość zaprojektowania i wykonania unikalnej, personalizowanej kartki, która może być później podarowana jako prezent lub wykorzystana jako ozdoba.
8 wrzesień 2023
Godz. 18.00 - 21.00
Obowiązują zapisy - SMS 604827201
Partnerem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej