Zapraszamy na warsztaty - Lampion i kartka świąteczna w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej

19 listopada 2023 r.

Miłośnicy rękodzieła artystycznego te warsztaty to niepowtarzalna okazja aby uruchomić swoją kreatywność i poznać nowe techniki scrapbookingu. Serdecznie zapraszamy całe rodziny !

Zapraszamy na  warsztat w ramach Family Spot
Temat:
Lampion i kartka świąteczna
Tworząc lampion świąteczny w stylu scrapbookingu, można uruchomić wiele różnych umiejętności i kreatywnych technik. Uczestnicy warsztatów zbudują bogate kompozycje bazując na papierowych elementach oraz dodatkach florystycznych, wstążkach, bombkach. Wykonanym pracom nadadzą lekko ośnieżony efekt używając brokatu czy sztucznego śniegu. Prace zostaną wzbogacone przez ręcznie wykonane kwiaty poisencji z foamiranu. Lampiony wykonywać będą dorośli uczestnicy.
Kartki świąteczne w stylu scrapbooking to piękny sposób na stworzenie swojej twórczości i podarowanie wyjątkowego prezentu. W czasie warsztatu uczestnicy- dzieci używając papierowych elementów oraz innych dodatków dekoracyjnych stworzą bogato zdobioną kartkę 3D .
Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej
24 listopada (piątek)