Zapraszamy na kolejny 28 warsztat - Harmonia ciała i ducha w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej


26 listopada 2023 r.

"Harmonia ciała i ducha" to warsztaty dla dorosłych. Jeśli chcecie poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, a także dowiedzieć się więcej o zdrowym żywieniu i treningach to nie może Was zabraknąć.

Family Spot Rawa Mazowiecka 
Zapraszamy na 28 warsztat w ramach Family Spot 
Prowadzący:
Teresa Sekuter
Temat:
Harmonia ciała i ducha - warsztaty dla dorosłych
1. Aerodance - Energia w Ruchu: Teresa, jako instruktorka, kieruje entuzjazm i energię w trakcie dynamicznych zajęć aerodance. Jej trening oparty o układ choreograficzny doskonale łączy elementy tańca i fitnessu, stawiając sobie za cel poprawę sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej i redukcję tkanki tłuszczowej. Przyjazne dla osób w każdym wieku, te zajęcia nie tylko wzmacniają ciało, ale również poprawiają nastrój i pomagają w radzeniu sobie ze stresem.
2. Body Balance - Harmonia Ruchu i Spokoju: Drugi filar warsztatów to body balance, gdzie Teresa skupia się na równowadze pomiędzy ciałem a duchem. Ćwiczenia jogi, tai chi i pilates pomagają uczestnikom rozwijać elastyczność, wzmacniać mięśnie i odprężać umysł. To trening, który nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale również pomaga w radzeniu sobie ze stresem i zwiększa poczucie spokoju i harmonii.
3. Połączeniem obydwu aktywności będzie na koniec pogadanka i uzyskanie fachowej wiedzy na temat zdrowego żywienia i treningów.
Zapraszamy do udziału w "Harmonii Ciała i Ducha" tj. kompleksowych warsztatach, które pomogą wzmocnić ciało, poprawić kondycję, a jednocześnie przyniosą uczestnikom spokój i harmonię ducha.
Miejsce:
Starostwo Powiatowe -sala konferencyjna
Czas:
1 grudnia 2023
Godz. 17.00 - 20.00
zapisy: SMS 604827201
Liczba miejsc ograniczona
Wstęp bezpłatny 
Animatorzy Rodzinni:

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter