Relacja z rodzinnego spotkania świątecznego w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej


16 grudnia 2023 r.

W piątek, 15 grudnia 2023 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej odbyło się rodzinne spotkanie świąteczne. W spotkaniu wzięli udział również włodarze Starostwa powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

Wzięło w nim udział około 50 osób, w tym rodziny z dziećmi. Uczestnicy mieli okazję wspólnie celebrować świąteczny czas, dzielić się radością i wzmacniać rodzinne więzi.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego kolędowania. Następnie uczestnicy wzięli udział w zabawach i konkursach o tematyce świątecznej. Wśród zabaw znalazły się m.in.:

  • szukanie skarbu wśród choinek
  • układanie świątecznych obrazków
  • śpiewanie kolęd
  • gra w świąteczna bingo

Uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Wszyscy świetnie się bawili i tworzyli niezapomniane wspomnienia.

Spotkanie było bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone. Agnieszka Marcinska to świetna animatorka rodzinna, która potrafi stworzyć ciepłą i rodzinną atmosferę. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni ze spotkania i podkreślali, że było ono bardzo wartościowe.

Podsumowanie:

Rodzinne spotkanie świąteczne było bardzo wartościową inicjatywą. Dzięki niemu uczestnicy mogli wspólnie celebrować świąteczny czas, dzielić się radością i wzmacniać rodzinne więzi.

W spotkaniu wzięli udział nasi partnerzy, tj. Starosta rawski Pan Józef Matysiak i Sekretarz Starostwa powiatowego w Rawie Mazowieckiej Pan Tomasz Góraj. Panowie podkreślili ważność naszych dotychczasowych działań dla powiatu rawskiego i zadeklarowali chęć współpracy już po nowym 2024 roku.

Ważne słowa partnerów:

  • "Dziękujemy za organizację tak wspaniałych spotkań i warsztatów dla rodzin. To bardzo ważne, aby rodziny miały okazję wspólnie spędzać czas i wzmacniać więzi." - powiedział Starosta rawski Pan Józef Matysiak.
  • "Bardzo cenimy sobie współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin 3+. Tworzycie wartościowe projekty, które wspierają rodziny w naszym powiecie." - dodał Sekretarz Starostwa powiatowego w Rawie Mazowieckiej Pan Tomasz Góraj.

Perspektywy współpracy:

Już wkrótce będziemy realizować nowe projekty i kontynuować działania, które wspierają rodziny w Rawie Mazowieckiej i okolicach.

 

Animatorzy Rodzinni:

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter