Sauna, woda i ręcznik już za nami! w ramach Family Spot w Rawie Mazowieckiej


9 grudnia 2023 r.

W piątek, 8 grudnia 2023 roku, w HotBox Sauna na zalewie Tatar w Rawie Mazowieckiej odbyły się warsztaty saunamistrzowskie. Warsztaty poprowadził Paweł Kozłowski, certyfikowany saunamistrz.

Uczestnicy poznali tajniki poprawnego saunowania, a także dowiedzieli się, jak saunowanie wpływa na zdrowie i urodę.

Paweł Kozłowski rozpoczął warsztaty od wprowadzenia do saunowania. Opowiedział uczestnikom o historii saunowania, jej rodzajach i zastosowaniach. Następnie uczestnicy poznali zasady bezpieczeństwa w saunie.

W drugiej części warsztatów uczestnicy poznali tajniki poprawnego saunowania. Paweł Kozłowski wyjaśnił, jak przygotować się do saunowania, jak prawidłowo wejść do sauny i jak prawidłowo wyjść z sauny. Uczestnicy również dowiedzieli się, jak często należy saunować i jaką temperaturę i wilgotność powietrza należy wybierać.

W trzeciej części warsztatów uczestnicy wzięli udział w praktycznych ćwiczeniach. Paweł Kozłowski poprowadził uczestników przez cykl saunowania, a także nauczył ich, jak prawidłowo stosować akcesoria saunowe, takie jak ręcznik, wiadro z wodą i chłodzidło.

Na zakończenie warsztatów uczestnicy mieli okazję ochłodzić się w wodzie zalewu Tatar.

Warsztaty były bardzo dobrze zorganizowane i prowadzone. Paweł Kozłowski to świetny saunamistrz, który potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z warsztatów i podkreślali, że były one bardzo wartościowe.

Opinie uczestników:

  • "Warsztaty były bardzo ciekawe i pouczające. Dzięki nim dowiedziałam się, jak prawidłowo saunować i jak saunowanie wpływa na zdrowie."
  • "Warsztaty były bardzo dobrze prowadzone. Pan Paweł był bardzo kompetentny i potrafił przekazać wiedzę w przystępny sposób."

Podsumowanie:

Warsztaty saunamistrzowskie były bardzo wartościową inicjatywą. Dzięki nim uczestnicy mogli dowiedzieć się więcej o saunowaniu, jego zasadach bezpieczeństwa i wpływie na zdrowie i urodę.

Animatorzy Rodzinni:

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter