Zapraszamy na warsztaty z ręcznych plecionek w ramach Family Spotów

30 września 2023 r.

Zapraszamy do udziału na zajęciach z dziergania bez użycia szydełka czy drutów. Jedyne czego potrzebujemy to gruba włóczka i własne palce.

Zapraszamy na warsztat w ramach Family Spot

Kinga Misztal - pasjonatka szydełkowania i rożnego rodzaju robótek ręcznych. W jej rodzinie ta pasja przechodzi z pokolenia na pokolenie. Nie ma rzeczy, której by nie wydziergała.

Temat:

Palcami plecione

Dzierganie na palcach grubą kolorową włóczką doskonali sprawność manualną, stymuluje dotyk, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

Relaksuje i uspokaja.

Rozpoczynając przygodę z wyplataniem zrobimy kocyk.

Prowadząca wprowadzi nas w tajniki dziergania. Przybliży historię pochodzenia. Opowie i pokaże rodzaje splotów. Poznamy włóczki, ich

rodzaje i czym się kierować przy wyborze.

Aby się przekonać czy taka forma rękodzieła skradnie Twoje serce, musisz

zapisać się na warsztaty.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej

6 października (piątek)

Godz. 17.00 - 20.00

zapisy: SMS 604827201