Survivalowy weekend w Zakościelu


15 lipca 2023 r.

Nasze rodziny lubią przygody i choć survivalowa noc pod namiotem u niektórych budziła wiele obaw, to ostatecznie blisko 60 osób zdecydowało się w niej uczestniczyć. Zapraszamy do fotorelacji na naszym funpage'u
Dzień pierwszy.
Rozbicie namiotu, szczególnie dla tych co robili to pierwszy raz, okazało się nie lada wyzwaniem, ale wspólnymi siłami założyliśmy obozowisko. Pierwsze zadanie zostało zaliczone. Kolejnym była gra terenowa. Przemierzaliśmy las, szukając wskazówek pozostawionych przez naszych survivalowych ekspertów i realizując kolejne zadania. Cenne wskazówki, dużo wiedzy praktycznej na temat jak przetrwać w nieprzewidywalnych warunkach lub w sytuacji zagrożenia. Jak zbudować ognisko, jak rozpalić i podtrzymać ogień, jak pozyskać wodę, czy udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu. Po wykonaniu zadań przyszedł czas na survivalowy odpoczynek. Graliśmy, łowiliśmy ryby, kapaliśmy się, na ognisku piekliśmy kiełbaski oraz gotowaliśmy survivalową zalewajkę. 

Dzień drugi.
Spływ kajakowy. Do pokonania mieliśmy 23 km rzeką Pilicą, wśród pięknych i malowniczych widoków w słoneczny dzień....Były chwile zwątpienia i kryzysy, ale wszyscy szczęśliwi dopłynęliśmy do "mety".

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter