Rodzina na dwóch kółkach to kolejne wydarzenie w ramach Family Spot. Serdecznie zapraszamy całe rodziny!

25 września 2023 r.

Wszystkich miłośników dwóch kółek i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy na rowerową wycieczkę drogami powiatu rawskiego. Przed nami 17 km trasy z malowniczą przyrodą. Stawiamy na integrację, dobrą zabawę, ale też na edukację.

Zapraszamy na 17. warsztat w ramach Family Spot
Marcin Zieliński
Temat:
Rodzina na dwóch kółkach - wycieczka rowerowa
Przed nami 17 km trasy z malowniczą przyrodą.
Stawiamy na integrację, dobrą zabawę, ale też na edukację.
Wysłuchamy prelekcji na temat przepisów w ruchu drogowym, oraz zasadach bezpiecznego zachowania na drodze.
Podczas odpoczynku na jednym z przystanków (Leopoldów) przeprowadzimy przegląd rowerów i ewentualnie naprawy. Prowadzący pokaże i opowie jak dbać o swój rower. Poznamy historię regionu i mijanych miejscowości.
Trasę rajdu zakończymy w Matyldowie ogniskiem, a także grami i zabawami sportowymi z BajuBaju.bajkowe.animacje.
Start - Rawa Mazowiecka/przy basenie
Zakończenie - GOK w Matyldowie