Rawski Family Spot

Rawski Family Spot to 1 z 24 punktów działających w całej Polsce. Projekt ruszył z początkiem czerwca. Ma charakter pilotażowy i służy weryfikacji lokalnych potrzeb rodzin. Z założenia FS to rodzinne miejsce spotkań, które łączy edukację w zakresie podnoszenia kompetencji rodzicielskich z integracją i wzmacnianiem więzi całych rodzin.

Rawski Family Spot funkcjonuje w oparciu o trójstronne porozumienie podpisane ze Starostwem Powiatowym w Rawie Mazowieckiej oraz Powiatową Biblioteką Publiczną w Rawie Mazowieckiej. Poprzez edukację oraz różne formy animacji i warsztatów ma wspierać wszystkie rodziny z terenu powiatu rawskiego. Za koordynację projektu na terenie powiatu rawskiego odpowiedzialne jest nasze koło ZDR 3Plus Rawa Mazowiecka Gmina. Animatorami rodziny są członkowie naszego koła Emilia Gąsiorowska i Dorota Męcina. Wyznaczoną siedzibą dla działalności rawskiego FAMILY SPOT jest Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej, w siedzibie której odbywać się będzie większość spotkań. Podczas spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi.

Serdecznie zapraszamy rodziny z całego powiatu rawskiego, zainteresowane budowaniem dobrych rodzinnych relacji poprzez podniesienie swych kompetencji rodzicielskich czy też poprzez rodzinną aktywność i wspólnie spędzany czas podczas bezpłatnych zajęć organizowanych w ramach FAMILY SPOT.

Aktualne informacje na temat działalności Rawskiego Family Spot zamieszczane będą na stronie www  oraz na funpage'u naszego koła Facebook.

Zapisy: SMS na numer telefonu 604827201

Aplikacja KDR